Wstęp

RetroStory to opowieść o pięknych meblach z przeszłością, którym nadaję nowa jakość.
 
Od kilku lat malowanie mebli i ich ratowanie było moją pasją. Tego roku spełniłam swoje marzenie i mogę realizować się w swojej pracowni.Zajmuję się stylizowaniem mebli , które wcześniej poddaję gruntownym zabiegom kosmetycznym. Tzn; poddaję renowacji, czyszczeniu , naprawianiu . Odpowiednio przygotowuję pod stylizację.Dużo czasu poświęcam wyszukiwaniu mebli , ponieważ bardzo ważna jest dla mnie ich niepowtarzalna forma.
Staram się aby meble ,które maluję były jak najwyższej jakości oraz miały niepowtarzalny urok.Zależy mi aby każdy przedmiot przeze mnie wykonany był jedyny w swoim rodzaju i oryginalny.Uwielbiam kolory , dlatego jest u mnie dużo mebli barwnych i wesołych.Sprzedaję swoje meble na portalach sprzedażowych , realizuję sprzedaż poprzez mój fanpage oraz na stronie w dziale sprzedaż.
Wykonuję też usługę stylizacji pod zamówienie u siebie w pracowni, która mieści się w okolicach Pruszcza Gdańskiego. Staram się uważnie słuchać czego oczekuje klient a potem zrealizować jego wizję mebla.Doradzam i pomagam też wyszukać odpowiedni mebel.Ceny stylizacji zawsze są ustalane indywidualnie , ponieważ jest to uzależnione od wielu czynników.
 
Pracuję głownie na farbach Chalk Paint™ to marka wyjątkowej farby dekoracyjnej na bazie wody, stworzonej przez Annie Sloan. To nietoksyczna, bezwonna farba o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), Używam też produktów innych marek oraz farb akrylowych o podobnych właściwościach .
Moją pasją jest stylizacja mebli-oto moje dzieła, zapraszam do poznania ich i do współpracy. Sylwia Mańkowska